Actility LOGO

|

LoRaWAN logo

IoT Sistem Entegratörleri için LoRaWAN:
Teknoloji, Uygulama Alanları, Fırsatlar

Date: 20 Mayıs Çarşamba
Time: 14:00

Description:

LoRaWAN, IoT uygulamalarının gerektirdiği az enerji tüketimi ve kilometrelerce uzakla iletişim ihtiyaçlarını aynı anda karşılamasıyla kitlesel (massive) IoT’nin önünü açan bir iletişim teknolojisi. Tasarımındaki yüksek güvenlik, açık kaynak ve standart kullanımı, ve 500 şirketi aşan güçlü LoRa Alliance ekosistemiyle, personel takibinden akıllı şehirlere birçok uygulaması Dünya’da hızla yayılmakta. Lisans gerektirmeyen frekansta çalışma özelliğiyle de bina/kampüslerde kapalı sistem kullanımdan tüm bir ülkeyi kapsama alanı altına alarak abonelik sunan operatör ağlarına kadar örnekleri bulunmakta. 

20 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00’da düzenlenecek webinarımızda LoRaWAN teknolojisini, sistem entegratörleri için uygulama alanları ve fırsatlarını LoRa Alliance’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Teknik Komite Başkanı, Actility Ar-Ge Direktörü Alper Yegin’den dinleyeceğiz.

About our speaker:

Picture of Alper Yegin

Alper Yegin

Alper Yegin, 20 seneyi aşkın bir süredir yeni nesil iletişim teknolojilerinin geliştirilmesi alanında çalışmakta. Kariyerine Silikon Vadisi’nde başladı. Sun Microsystems, DoCoMo, Samsung şirketlerinin Ar-Ge gruplarında çalıştı. 4G, 5G, IPv6, Mobile IP teknolojilerine katkıda bulundu. 3GPP, IETF, WiMAX Forum, ETSI, Zigbee Alliance organizasyonlarında liderlik rolleri üstlendi. Son on senedir IoT alanına odaklandı, halen LoRa Alliance’da Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Teknik Komite Başkanlığı, ve Actility şirketinde de Ar-Ge Direktörlüğü görevini yürütmekte. Telekomunikasyon alanında 17 patenti mevcut.

Copyright © 2020 Actility, SA.

White Actility logo no tagline
What is LoRa and LoRaWAN white paper techniical overview, benfits and use cases

Learn more about the LoRaWAN technology by downloading the Actility “What is LoRaWAN” white paper