Actility Webinar

LoRaWAN®: Teknik Özellikleri, Uygulama Alanları, Yeni Gelişmeler

Special webinar edition in Turkish.
"LoRaWAN®: Technical Features, Application Areas, New Developments".

Description

LoRaWAN®, IoT uygulamalarının gerektirdiği az enerji tüketimi ve kilometrelerce uzakla iletişim ihtiyaçlarını aynı anda karşılamasıyla kitlesel (massive) IoT’nin önünü açan bir kablosuz iletişim teknolojisi. Tasarımındaki yüksek güvenlik, açık kaynak ve standart kullanımı, ve 400 şirketi aşan güçlü LoRa Alliance ekosistemiyle, personel takibinden akıllı şehirlere birçok uygulaması dünyada hızla yayılmakta. Lisans gerektirmeyen frekansta çalışma özelliğiyle de bina/kampüslerde kapalı sistem kullanımdan tüm bir ülkeyi kapsama alanı altına alarak abonelik sunan operatör ağlarına kadar örnekleri bulunmakta. 
17 Perşembe Salı günü saat 16:00 de düzenlenecek webinarımızda LoRa Alliance Technical Committee Başkanı Alper Yeğin’in sunumu eşliğinde LoRaWAN teknolojisini daha yakından tanıyacağız: Teknik özellikleri, popüler uygulama alanları, uluslararası pazardaki yaygınlığı, ve teknolojideki en son gelişmeler. Sunumun sonunda ayrıca soru-cevap seansı da yer almakta.

Alper YeginVP of Advanced Technology Development, ActilityVice-Chair of BoD, Chair of Technical Committee, LoRa Alliance

Picture of Alper Yegin
Actility red and blue logo

Copyright © 2022 Actility, SA.

What is LoRa and LoRaWAN white paper techniical overview, benfits and use cases

Learn more about the LoRaWAN technology by downloading the Actility “What is LoRaWAN” white paper